tmpl covve

Ekskluzywna oferta dla abonentów T‑Mobile

W ramach współpracy T‑Mobile – Covve w innowacyjnym programie WARP Future Communication, abonenci T‑Mobile otrzymują bezpłatną 3‑miesieczną subskrybcję Covve Pro.

Jak to działa?

covve phone

Wpisz swój e-mail poniżej, aby otrzymać darmowy dostęp do Covve Pro:

Świetnie! A teraz wyślemy Ci link do pobrania

Twoje członkostwo Pro zostanie aktywowane w ciągu 24 godzin. A teraz możesz korzystać z Covve Pro!

SZUKASZ IDEALNEGO PRETEKSTU DO NAWIĄZANIA KONTAKTU?
Bądź pierwszym, który usłyszy o wiadomościach mających wpływ na Twoje kontakty.
Innowacyjny silnik sztucznej inteligencji Covve powiadomi Cię o najnowszych wiadomościach mających wpływ na osoby w Twojej książce adresowej, tak abyś zawsze na czas miał pretekst do nawiązania kontaktu z daną osobą.
NIEKOMPLETNA KSIĄŻKA ADRESOWA?
Automatycznie uzupełnij brakujące informacje dot. Twoich kontaktów.
Dowiedz się, gdzie obecnie pracują osoby z Twojej książki adresowej, tak aby bez problemu znaleźć właśnie ten kontakt, którego w danym momencie potrzebujesz. Covve automatycznie skanuje sieć w poszukiwaniu nowych informacji na temat Twoich kontaktów: firmy, branży, opisu stanowiska pracy, kraju, zdjęcia i profili społecznościowych.
POTRZEBUJESZ ZROBIĆ PORZĄDEK W KONTAKTACH?
Kategoryzuj i wizualizuj swoje kontakty.
Dodawaj tagi, aby skategoryzować swoje kontakty oraz dodawaj do ulubionych, aby uzyskać szybki dostęp do najważniejszych danych.
ZAPOMINASZ O TYM, ABY BYĆ W KONTAKCIE?
Otrzymuj automatyczne przypomnienia, aby zadzwonić lub wysłać wiadomość.
Określ, jak często chcesz pozostać w kontakcie i automatycznie otrzymywać przypomnienia, z kim pora się skontaktować. Nigdy więcej nie trać kontaktu z ważnymi dla Ciebie osobami i bądź zawsze na bieżąco.
NIE MASZ SPOSOBU NA ZARZĄDZANIE KONTAKTAMI I KLIENTAMI?
Poznaj swój osobisty CRM.
Będziesz otrzymywać automatyczne przypomnienie o tym, z kim skontaktować się w danym tygodniu oraz gdy tracisz kontakt z wybranymi osobami. Będziesz mógł robić notatki z każdej rozmowy i tym sposobem być zawsze dobrze przygotowanym do następnej.
BAŁAGAN NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?
Stwórz swoją prywatną sieć kontaktów.
Zbuduj zaufaną sieć kontaktów, szczególnie przydatną do poleceń i przedstawiania sobie potencjalnych kontaktów biznesowych. Połącz się w Covve z ludźmi, którym ufasz i dziel się z nimi swoimi kontaktami. Tylko Ty masz dostęp do prywatnych danych swoich kontaktów; udostępniane są tylko ogólne informacje, bez nazwisk ani danych kontaktowych.
<
>
/

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z
Obsługą i Wsparciem Klienta Covve.